Informacje o meczach ligowych w 2004 i 2003, O SPARINGU SOBOTNIM, o planie na tydzień 26.06 - 02.07, o wyjeździe na mecz EURO U-21, o festynie, o zakończeniu sezonu.

Sobota 24.06: Sparing z TS Nadzieja Bytom (zbiórka i wyjazd o 13:00 spod budynku klubowego) (szczegóły poniżej)

• Plan na tydzień 26.06 - 02.07

Poniedziałek: 16:30 zakończenie sezonu (szczegóły poniżej)

Treningi zostaną wznowione wraz z pierwszym tygodniem sierpnia. Poinformuję niezwłocznie o konkretnych terminach sms-em.

• Wyjazd na EURO U-21

Niestety wyjazd na mecz w sobotę przerósł nasze oczekiwania. Na wyjazd zgłosiło się ponad 40 chłopaków (z rodzicami ponad 60), więc jest to już wyjazd (wycieczka) zoorganizowana. W tak krótkim czasie nie jesteśmy w stanie tego zrobić.  Klub nie podejmie się prawnej organizacji, tym samym również nie dostaniemy autobusu na wyjazd. Mogą Państwo jechać ale w indywidualnym zakresie. Dla zainteresowanych podaję stronę, na której można zakupić bilety: https://u21poland.kupbilet.pl/uefaeurou21czechrepublicdenmark. Biletów jest jeszcze dużo. Tym samym niestety wyjazd jest odwołany... Po zwrot pieniędzy proszę się zgłaszać do mnie na treningu/meczu/festynie.

• ​Festyn
Serdecznie zapraszam naszych zawodników wraz z rodzicami na jutrzejszy minifestyn. Zaplanowane są liczne, darmowe atrakcje. Bardzo proszę każdego, który przyjdzie, żeby skierował się do mnie (będę na treningu na sztucznym od 15:30 do 17:00 z rocznikiem 2005). Rozdam każdemu opaski oraz bony na różne rzeczy. Na prawdę zachęcam!! Festyn będzie trwał od 15:30 do 19:00.
  • Zakończenie sezonu

Na poniedziałek o 16:30 zamiast treningu jest zaplanowane oficjalne, obowiązkowe zakończenie sezonu naszej drużyny w klubie. Będę zbierał po 15zł od każdej osoby, która będzie uczestniczyć w tym zakończeniu (jeśli będzie za dużo - zwrócę pieniądze). Na zakończeniu planowany jest mecz naszych zawodników z rodzicami oraz poczęstunek. Bardzo proszę o zgłoszenie się jednego, dwóch rodziców, którzy mogliby zrobić zakupy i pomóc w organizacji zakończenia oraz formy poczęstunku (grill??). Bardzo proszę o jak najszybsze dostarczenie pieniędzy.

• Informacje o sparingu

Dn. 24.06 w sobotę (zbiórka i wyjazd o 13:00) gramy ostatni w tym sezonie sparing z TS Nadzieja Bytom. Każdy zawodnik naszej drużyny jedzie na ten sparing. Bardzo proszę rodziców o pomoc w transporcie na ten sparing. Adres: Bytom, Konstytucji, jest to bardzo blisko, ok. 5km od stadionu. Odbiór chłopaków o ok. 15:30 - 16:00.

• Informacje o meczu ligowym 2004

Dn. 23.06 w piątek o godz.17:00 (zbiórka o 16:00 na sztucznym) gramy ostatni mecz ligowy z UKS Sokół Zbrosławice. Proszę nie zapomnieć o legitymacjach szkolnych. Poniżej kadra (proszę o pilną informację o nieobecności):

Białas, Cuber, Gad, Grajnert, Hadrian, Jarasz, Jonkowski, Kiełbowicz, Ludwiński Patryk, Makowski, Misiąg, Serafin, Skórka, Szczepankiewicz, Szouder, Trefon, Wachowski, Wodzisławski, Ziomek

• Trening w roczniku 2003

Osoby: Grajnert, Kiełbowicz, Struzikowski, Szydłowski, Ziomek idą OBOWIĄZKOWO jutro, tj. w czwartek 22.06 o godz. 19:00 (zbiórka w budynku klubowym) na trening rocznika 2003,

• Informacje o meczu ligowym 2003

Dn. 24.06 w sobotę o godz. 10:00 (zbiórka i wyjazd spod budynku klubowego o 08:00) rocznik 2003 gra mecz ligowy z JSS Piekary Śląskie. Proszę nie zapomnieć o legitymacjach szkolnych. Poniżej lista chłopaków, którzy idą na mecz (proszę o pilną informację o nieobecności):

Grajnert, Kiełbowicz, Struzikowski, Ziomek