Informacje o meczach ligowych, o planie na tydzień 19.06 - 25.06, o wyjeździe na mecz EURO U-21, o fakturach za obóz.

• Plan na tydzień 19.06 - 25.06

Poniedziałek: 15:45 sztuczna

Wtorek: 19:00 sztuczna

Środa: 15:45 sztuczna

Piątek: 17:00 mecz ligowy 2004 z UKS Sokół Zbrosławice (zbiórka o 17:00) (kadra w środę po treningu)

• Faktury za obóz

Do końca tygodnia proszę o ostateczne deklaracje, kto chce dostać fakturę za obóz. Później już będzie duży problem z uzyskaniem tej faktury. Oprócz tego proszę o dokładne dane do faktury. Osoby, które już wysłały dane, proszę jeszcze raz o przypomnienie się.

• Wyjazd na mecz EURO U-21

Nasza grupa ma możliwość wyjazdu do Tychów na mecz Mistrzostw Europy do lat 21. Wybierzemy jeden z terminów:

21.06 (środa) - godz. 18:00 - mecz Czechy - Włochy

24.06 (sobota) - godz. 20:45 - mecz Czechy - Dania

Koszt biletu to 15zł lub 25zł, w zależności jakie bilety kupimy. Na mecz pojechalibyśmy za darmo busem klubowym. Zachęcam naszych chłopaków oraz rodziców!! Byłoby to fajne zakończenie sezonu. Do poniedziałku zbieram pieniądze i deklarację, jaki termin bardziej odpowiada.

• Informacje o meczu ligowym 2004

Dn. 16.06 w piątek o godz.18:00 (zbiórka i wyjazd spod budynku klubowego o 16:25 gramy mecz ligowy z TS Gwarek Tarnowskie Góry. Proszę nie zapomnieć o legitymacjach szkolnych. Poniżej kadra (proszę o pilną informację o nieobecności):

Białas, Cebula, Cuber, Czornik, Grajnert Kamil, Jarasz, Kiełbowicz, Krysiak, Ludwiński Paweł, Misiąg, Skórka, Struzikowski, Szouder, Szydłowski, Wachowski, Wieczorkiewicz, Wodzisławski, Ziomek

• Informacje o meczu ligowym 2005

Dn. 17.06 w sobotę o godz. 10:00 (zbiórka i wyjazd spod budynku klubowego o 08:25) gramy mecz ligowy z UKS Bobry Bobrowniki. Proszę nie zapomnieć o legitymacjach szkolnych. Poniżej kadra (proszę o pilną informację o nieobecności):

Cuber, Czerniakiewicz, Czornik, Jachymski, Jarasz, Kaleta, Kiełbowicz, Ludwiński Patryk, Pacześny, Skórka, Szouder, Wawrzyniak, Wieczorkiewicz