Informacja o letnim obozie, kadra na turniej halowy, informacje o sparingu 04.03, informacje o badaniach lekarskich oraz plan na tydzień 06.03 - 12.03.

• Informacja o letnim obozie!!

W dniach 21.08 - 28.08.2017r. nasza druzyna ma możliwość wyjazdu na obóz piłkarski. Bardzo proszę o PILNĄ informację (najlepiej do końca tego tygodnia) osoby zainteresowane wyjazdem. Koszt obozu to 800zł. Miejsce docelowe obozu to Węgierska Górka, hotel Beskidian (www.beskidian.com). Mam ogromną nadzieję na duże zainteresowanie :) Parę osób z naszej drużyny było tam na obozie w zeszłym roku z drużyną rocznika 2003. W razie jakichkolwiek pytań - proszę do mnie dzwonić.

• Kadra na turniej halowy w Ożarowicach

Dudek, Grajnert Kamil, Jonkowski, Kiełbowicz, Ludwiński, Misiąg, Struzikowski, Szydłowski, Wachowski, Ziomek

Zawodnicy z frekwencją powyżej 90% w lutym zostali automatycznie wytypowani na turniej, reszta jest wybrana spośród tych, którzy mieli frekwencję powyżej 60%.

Zbiórka o godz. 7:50 na parkingu hali na Skarpie (ze względu na targ staroci), transport z rodzicami - proszę o informację kto może pojechać autem. planowany powrót o ok. 12:00.

• Informacje o sparingu 04.03

Nastąpiła mała zmiana co do sparingu sobotniego. Sparing w sobotę, dn. 04.03 odbędzie się o godz. 19:00 z drużyną Naprzód Lipiny (zbiórka o 18:15 na sztucznym). Na sparing przychodzą również osoby, które jadą na turniej halowy.

• Informacje o badaniach lekarskich

Badania lekarskie w naszym klubie odbędą się w środę, dn. 08.03, godzina do ustalenia, przekażę ją Państwu jak tylko zostanę poinformowany. Koszt badania to 15zł/os.

• Plan na najbliższy tydzień

Plan na najbliższy tydzień jest bez zmian, sparing w dn. 11.03 odbędzie się o godz. 9:00 u nas (zbiórka o 8:15 na sztucznym). Przeciwnikiem będzie MOSiR Sparta Zabrze.