Bolesna Porażka ...

Porażką zakończył się mecz 2 kolejki, który rozegraliśmy na wyjeździe z UKS Ruch Radzionków. Mecz rozegraliśmy na głównym boisku rywali. Zieloni przystąpili do meczu z ogromną chęcią zdobycia pierwszych ligowych punktów, niestety musieliśmy uznać ponownie wyższość rywala. Mecz zaczął się od prowadzenia gospodarzy 2:0 na co odpowiedzieliśmy tylko bramką kontaktową Dominika Krysiaka po podaniu Szymona Lipińskiego. Do przerwy przegrywamy 5:1. Po przerwie nie mając nic do stracenia Zieloni ruszyli do ofensywy i tak jak w I połowie gospodarze mieli przewagę, tak w II połowie mecz się wyrównał co owocowało akcjami z jednej i drugiej strony. Druga połowa zakończyła się wygraną Cidrów 2:1. Bramkę dla Zielonych zdobył  Kamil Wodzisławski, który wymanewrował dwóch obrońców i w sytuacji sam na sam nie dał żadnych szans bramkarzowi gospodarzy, asystę zaliczył Miłosz Ziomek. Nadmienić można iż w II połowie zawodnicy toczyli mecz w strugach deszczu. Ponownie musimy przełknąć gorzką pigułkę wysokiej porażki. Pocieszające jest jednak to, że przy lepszej skuteczności i mniejszej ilości popełnianych błędów bramkarzy wyniki zaczną zmieniać się na naszą korzyść.